جهت یافتن دوره های آموزشی آنلاین ، بسته های آموزشی ویدیوئی ، پادکست ها سایر موارد مورد علاقه خود، تمام یا بخشی از عنوان دوره یا محصول مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو کنید ...

با ما تماس بگیرید 03136639122  ما را دنبال کنید

ALT تصویر

مجتمع آموزشی کنترل صنعت

  /  آموزش   /  تعطیلی موقت کلاس های حضوری آموزشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا
اطلاعیه تعطیلی آموزشگاه به دلیل نشر .یروس کرونا N.Cov-2019 coronavirus

تعطیلی موقت کلاس های حضوری آموزشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا

کلاس های حضوری آموزشگاه به دلیل کروناویروس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

پیرو اطلاعیه های ارسال شده قبلی برای دانشجویان محترم این مرکز در گروه های مرتبط با دوره های آموزشی آنها، به اطلاع میرساند با توجه به شرایط موجود در ادامه لغو برگزاری کلاس های حضوری که از روز یکشنبه چهارم اسفند ماه به مدت یک هفته اعلام شده بود و پیرو دستور معاونت محترم بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ضرورت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا (2019-N.COV) ، جهت حفظ سلامت دانشجویان عزیز با توجه به احتمال انتقال و نشر ویروس توسط کارآموزان و دانشجویان شرکت کننده در کلاس های آموزشی، کلیه کلاس های حضوری آموزشگاه تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه کلاس های آنلاین بصورت قبل دایر خواهد بود.

 

از آنجا که سلامت شما دانشجویان عزیز اولویت ماست شروع مجدد کلاس ها پس از حصول اطمینان از بازگشت کامل به شرایط عادی و اطمینان از عدم وجود هرگونه خطر انتقال ویروس و ابتلای دانشجویان خواهد بود.

جلوگیری از اتلاف وقت و عدم تاخیر در امر آموزش

برگزاری آنلاین دوره هایی که شروع آنها هفته دوم اسفند بوده است.

باتوجه به اینکه امکانات آموزش آنلاین از طریق سایت آموزشگاه فراهم است و شیوع ویروس کرونا در برگزاری کلاس هاس آنلاین خللی وارد نمی سازد، علاوه بر دوره های آموزش آنلاین که روال قبلی خود را حفظ کرده اند ، بخشی از آموزش دوره های حضوری بصورت آنلاین برگزار خواهد شد. بدین منظور نحوه چگونگی بهره مندی دانشجویان از کلاس های آنلاین در اطلاعیه های بعدی و طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

در حال حاضر دوره های آنلاین مذکور شامل موراد زیر است و ممکن است طی روزهای آینده برخی دوره های دیگر به آن اضافه شود

 

برگزاری آنلاین دوره هایی  که پایان آنها هفته اول اسفند 98 بوده است.

جلسه آخر دوره هایی که فقط یک جلسه از آنها باقیمانده است و جلسه آخر شامل حل تمرین بوده است بصورت آنلاین برگزار خواهد شد. بدیهی است در صورتیکه برای دوره یا مبحث باقیمانده از دوره نیاز به استفاده از سخت افزار و تجهیزات آموزشی ضروری باشد جلسه جبرانی پس از شروع مجدد کلاس ها تعیین و اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست دوره های این گروه که مشمول این موضوع است به شرح زیر است:

 

 

آموزشگاه کنترل صنعت

 

 

 

 

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور