فیلم آموزشی

فیلم آموزشی (5)

21 اسفند 1397 منتشرشده در فیلم آموزشی

 

 

معرفی تاچ پنل 10 اینچ، محصول جدید HDL در سال 2016

 

hoshmand pars 3تاچ پنل ده اينچ جدید HDL از محصولات منحصر به فرد کمپانی HDL می باشد که با پردازنده چهار هسته ای خود مدیریت مرکزی ساختمان هوشمند را به عهده دارد. از امکانات جدید اضافه شده به این تاچ پنل می توان به امکان ارتباط صوتی و تصویری (Intercom) تحت پروتکل SIP با سایر تاچ پنل ها و تلفن های همراه کاربران اشاره کرد. با توجه به این که نسخه نرم افزاري تاچ پنل I-life می باشد، این تاچ پنل قادر به کنترل تمام سناریوهای هوشمند سازی شده در منزل به تفکیک اتاق ها و بدون هیچ گونه محدودیتی است. سری جدید تاچ پنل قابلیت استفاده به عنوان آیفون تصویری را دارا می باشد و در نتیجه باعث صرفه جویی در هزینه های اولیه خانه هوشمند خواهد شد.

Parsintelligent, Parsintelligent HDL, Smart building, Smart home, Intelligent building, HDL iran representative office, Iran HDL office, Intellienthome, intelligentbuilding, BMS, smartbuilding, smarthome

ساختمان هوشمند-هوشمند ساختمان-شرکت هوشمند پارس-نماینده اچ دی ال ایران- هوشمند پارس-خانه هوشمند چیست-امکانات خانه هوشمند-معرفی ساختمان هوشمند-آسایش و امنیت در ساختمان(خانه) هوشمند-چگونه خانه خود را هوشمند کنیم-ساختمان هوشمند راهکاری برای زندگی مدرن-خانه ای هوشمند آسایشی کم نظیر-هتل هوشمند-ساختمان هوشمند-هتل هوشمند-خانه سبز-انرژی سبز- خانه هوشمند-هوشمند خانه-ساختمان هوشمند-هوشمند ساختمان-خانه هوشمند- کنترل نور لامپ- شهر هوشمند- زندگی هوشمند

 
 

    

 

 

مرجع: سایت hdliran
 

21 اسفند 1397 منتشرشده در فیلم آموزشی

راهنمای نصب نرم افزار Eplan P8

Password:    www.csieee.com

    

    

    

   
=====================

1. فبل از نصب UAC را در قسمت سرچ وارد کنید تا عبارت change User Account Control setting نمایش داده شود پس از باز کردن آن آنرا در پایین ترین سطح قراتر داده و سیستم خود را Restart کنید

2. قبل از نصب نرم افزار dotNet framework 4.0   را نصب کنید

3. نرم افزار Eplan را نصب کنید

4. کامپیوتر را ری استارت نکنید !!!!!

5.نرم افزار driver protection HL Hasp Control Panel را از روی سیستم حذف کنید

6. از داخل بسته نصب نرم افزار HASPUserSetup.exe را نصب کنید

7.فایل 5189.reg را اجرا و اطلاعات را در رجیستری ویندوز ثبت کنید

8. از مسیر زیر در داخل بسته نصب Multikey - emulator from your Release را نصب کنید
 \ MultiKey32 \ install.cmd;
یا
 \ MultiKey64 \ install.cmd;

@Control_Sanat

9. برای ویندوز های نسخه 64 بیتی توسط نرم افزار dseo13b.exe و انتخاب گزینه "Enable Test Mode". ویندوز را در حالت تست مود قرار دهید

در صورت نیاز می توانید در هر زمان توسط همین نرم افزار و انتخاب گزینه  "Disable Test Mode" حالت تست مود را غیر فعال کنید

10. در کنار صفحه دسکتاپ عبارت  "Test Mode Windows 7 Rekease 7600 نمایش داده خواهد شد

11. نرم افزار dseo13b.exe را بسته و مجدد اجرا نمایید

12. جهت اضافه کردن امضا دیجیتال گزینه  "Sign a System File" را انتخاب کنید و سپس مسیر زیر را وارد نمایید
full path C:\Windows\System32\Drivers\multikey.sys , test mode does not turn off!

13. کامپیوتر خود را ری استارت کنید ;

14. نرم افزار EPLAN Electric P8 2.1 را اجرا کنید و از کار با  آن لذت ببرید


https://telegram.me/Control_Sanat21 اسفند 1397 منتشرشده در فیلم آموزشی

آموزش نصب قدم به قدم نرم افزار SIMATIC Manager Step7 به همراه فیلم آموزشی

 

download-510

 

1 - جهت نصب نرم افزار SIMATIC Manager بر روی کامپیوتر خود ابتدا ویروس یاب خود را غیر فعال کنید. همچنین در صورتی که از ویندوز 7 استفاده می کنید از کنترل پنل ویندوز خود  و یا تایپ عبارت UAC در قسمت سرچ منوی Start گزینه Chane User account Control setting  را انتخاب نمایید و در پنجره باز شده  اسلایدر سمت چپ را بر روی پایین ترین سطح (Never notify) قرار دهید و پس از آن کامپیوتر را Restart نمایید.

 

2 -  پس از آن از داخل منوی Autorun به بخش نصب نرم افزار وارد شوید و از منوی نصب بر روی گزینه Setup Simatic Manager Step7  کلیک نمایید. پنجره نصب نرم افزار باز می شود. در ابتدا گزینه ی انتخاب زبان برای بسته نصب برنامه نمایش داده  می شود. در این پنجره گزینه Setup language English را انتخاب کنید و بر روی کلید Next  کلیک نمایید.

 

Setup Simatic Manager Help 1

 

3- در پنجره بعدی License agreements نمایش داده میشود مطابق شکل زیر در چک باکس کنار گزینه ... I accept کلیک کنید تا فعال گشته و سپس بر روی کلید Next  کلیک نمایید.

Setup Simatic Manager Help 2

 

4 - جهت نصب کامل نرم فزار کلیه گزینه ها را فعال کنید. در صورتی در سطح مبتدی هستید یا نیاز به نرم افزارهای Graph  و SCL ندارید می توانید جهت مدیریت فضای خالی هارد دیسکتان این دو رنم افزار را نصب نکنید.پس از فعال نمودن کلیه گزینه ها یا گزینه های دلخواهد جهت ادامه کار بر روی کلید Next کلیک نمایید.

    

     Setup Simatic Manager Help 3

    

   

5- در پنجره System setting لیت عملیاتی که قرار است انجام شود نمایش داده می شود. جهت ادامه مراحل نصب کافیست گرینه I accept the change to the system setting را فعال نموده و بر روی Next  کلیک کنید.

     

     Setup Simatic Manager Help 4

   

   6 - در ابتدای شروع عملیات نصب ابتدا نرم افزار های پیش نیاز برو روی سیتم نصب می شود و پی از آنها نصب Step 7 آغاز می گردد و پنجره Welcome  در ابتدای امر نمایش داده می شود. جهت ادامه کار بر روی گزینه Next کلیک کنید.

  

   Setup Simatic Manager Help 5

   

   

7- در ادامه پنجره راهنمای نصب نرم افزار نمایش داده می شود که در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه I want to read the notes فایل نکات و راهنمای نصب را باز نموده و مطالعه کنید. پس از آن جهت ادامه مراحل نصب بر روی دکمه Next کلیک نمایید.

   

  Setup Simatic Manager Help 6

      

8- در پنجره Customer Information نام خود را در بخش User Name و نام شرکت خود را در Organization وارد کنید و سپس جهت ادامه مراحل نصب بر روی کلید Next  کلیک نمایید.

      Setup Simatic Manager Help 7

 

9-  در این مرحله گزینه های Setup type نمایش داده می شود جهت نصب با تنظیمات پیش فرض گزینه Typical، نصب با حداقل امکانات گزینه minimal و نصب با امکانات انتخابی گزینه Custom  را انتخاب نمایید. پیشنهاد می کنیم در صورتی که مبتدی و در مرحله آموزش هستید جهت نصب کلیه امکانات مورد نیاز و جلئوگیری ازسردرگمی هنگام نصب گزینه Typical  را انتخاب کنید  و برای ادامه کار بر روی Next کلیک کنید.

 

  Setup Simatic Manager Help 8

  

 

10- در بخش Product language امکان تنظیمات زبان نرکم افزار وجود دارد. نرم افزار Simatic manager دارای 5 زبان انگلیسی ، آلمانی، فرانسئی، اسپانیایی و ایتالیایی می باشد که میتوانید در صورت نیاز با انتخاب هر یک از آنها دو یا چند زبان را بصورت همزمان نصب کنید. جهت اینکه فقط زبان انگلیسی نصب شود سایر گزرینه ها را غیر فعال نموده و بر روی Next کلیک می کنیم

   

   Setup Simatic Manager Help 9

   

  11- در این مرحله پنجره Ready to install the program نمایش داده میشود و در این پنجره لیست اطلاعات بخش هایی که بر روی سیستم نصب خواهد شد نمایش داده می شود. جهت ادامه کار بر روی install  کایک می کنیم

   

   Setup Simatic Manager Help 10

   

  12- در این مرحله باید منتظر بمانید تا نصب بخش های مختلف نرم افزار انجام شود. زمان نصب وابسته به شرایط سخت افزاری و ویندوز مورد استفاده می باشد و بسته به کیفیت سخت افزاری یا ویندوز نصب شده بر روی سیستم نصب برنامه از 12 تا 30 دقیقه   به طول می انجامد.

   

   Setup Simatic Manager Help 12

   

  

13-  در آخرین مرحله از نصب پنجره ی Transfer license keys نمایش داده می شود و در صورت وجود فلش مموری حاوی لایسنس ها توسط آن می توان در همین مرحله لایسنس های نرم افزار را فعال نمود. در این مرحله گزینه ی No, Transfer License Keys later رال انتخاب کنید و بر روی Next  کلیک تنمایید.

   

   Setup Simatic Manager Help 13

   

  

14- در تنها پس از نصب کامل نرم افزار پنجره شکل زری نمایش داده می شود. در این مرحله جهت نصب لایسنها توسط نرم افزار تولید کننده لایسنس گزینه No, the cpmputer will be restarted later را انتخاب می نمایدمو بر روی دکمه Fimish   کلیک میکنیم.

      Setup Simatic Manager Help 15

   

 15 - پس از اتمام نصب و انجام مراحل فعال سازی سیستم را ری استارت کنید و از نرم افزار استفاده نمایید.نحوه فعال سازی نرم افزار در فیلم آموزشی زیر نمایش داده شده است

 

در صورت نیاز می توانید فیلم آموزشی راهنمای نصب مرحله به مرحله نرم افزار SIMATIC Manager Step7 را از این قسمت دانلود نمایید

 

Blue Download Folder  دانلود فیلم آموزشی راهنمای نصب قدم به قدم نرم افزار SIMATIC Manager Step7 (لینک مستقیم)

DropBox دانلود فیلم آموزشی راهنمای نصب قدم به قدم نرم افزار SIMATIC Manager Step7 (دانلود از DropBox)

 

21 اسفند 1397 نوشته شده توسط منتشرشده در فیلم آموزشی

راهنمای آزمون های آنلاین فنی و حرفه ای

      

   Azmoon Online2      

    

با توجه به اینکه اخیرا آزمون های کتبی سازمان فنی و حرفه ای با بکارگیری نرم افزار آزمون و اصطلاحا آنلاین درسایت کامپیوتری اداره آزمون اصفهان برگزار می شود. بهتر است شرکت کنندگان قبل از شرکت در آزمون بانحوه پاسخ به سوالات توسط این نرم افزار آشنایی داشته باشند.به همین جهت فیلم آموزشی که توسط اداره فنی حرفه ای اصفهان تهیه شده، جهت استفاده سریع و راحت تر توسط آموزشگاه در آپارات قرار گرفت. علاوه بر آن میتوانید این فیلم را در کادر زیر یا پایین همین صفحه مشاهده نمایید.

  

 

مراحل اخذ گواهینامه فنی و حرفه ای

بصورت کلی مراحل لازم جهت اخذ گواهینامه فنی و حرفه ای بدین شرح است. لازم به دکر است کلیه مراحل توسط آموزشگاه پیگیری گشته و اطلاع رسانی های لازم در زمان مقتضی به دانشجویان انجام میشود ولی با این حال خود دانشجو موظف به پیگیری کلیه مراحل می باشد.

1- ثبت نام در دوره آموزشی از طریق سایت آموزشگاه بخش پورتال دانشجویی یا مراجعه حضوری به دفتر آموزشگاه

2- تحویل مدارک مورد نیاز ثبت نام به دفتر آموزشگاه و انعقاد قرارداد آموزشی (لیست مدارک مورد نیاز)

3- ثبت نام دانشجو در پورتال سازمان فنی و حرفه ای کل کشور به آدرس portaltvto.com توسط آموزشگاه. برای این مرحله باید کارت اعتباری 23000 ریالی از سازمان خریداری شود و پس از ورود با کارت خریداری شده و ورود شماره ملی متقاضی بلافاصله مبلغ 30000 ریال بصورت آنلاین به حساب سازمان فنی و حرفه ای بعنوان حق مشاوره !!!  واریز گردد تا امکان ادامه مراحل ثبت نام فراهم شود.

4- طی دوره آموزشی بصورت حضوری یا آنلاین در کلاس های آموزشگاه مطابق برنامه اعلام شده

5- معرفی دانشجو به آزمون هماهنگ آنلاین که توسط سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.جهت معرفی آزمون باید کارت آزمون به مبلغ 180000 ریال از سازمان فنی و حرفه ای تهیه گردد. لازم به ذکر است برای دوره های کوتاه مدت آزمون توسط آموزشگاه برگزار گشته و هزینه ای ندارد.

6- مراجعه مداوم دانشجو با آدرس اینترنتی http://azmoon.portaltvto.com جهت اطلاع از تاریخ آزمون کتبی و دریافت کارت ورود به جلسه.

7- شرکت در آزمون آنلاین در تاریخ و ساعت تعیین شده. ( لازم به ذکر است با توجه به بسته شدن اتوماتیک نرم افزار آزمون پس از ساعت تعیین شده جهت جلوگیری از بروز مشکل دانشجویان باید حداقل نیم ساعت زودتر با در دست داشتن کارت ملی به محل آزمون مراجعه نمایند)

8- دریافت نتیجه آزمون کتبی از طریق سایت اداره آزمون شهر اصفهان به آدرس  examtvto.net  یا پورتال سراسری سازمان به آدرس http://azmoon.portaltvto.com

9- مراجعه مداوم دانشجو به سایت آزمون شهر اصفهان جهت اطلاع از تاریخ و محل برگزرای آزمون عملی

10- شرکت در آزمون عملی و اخذ نمره قبولی. جهت قبولی و صدور گواهینامه باید نمره آزمون کتبی حداقل 50 و آزمون عملی حداقل 70 بوده و علاوه بر آن جمع 25 درصد نمره آزمون کتبی با 75 درصد آزمون عملی از 70 بیشتر گردد. بعنوان مثال اگر دانشجو در آزمون PLC درجه 2 شرکت نماید و در آزمون کتبی نمره 50 کسب کند برای قبولی و صدور گواهینامه باید نمره آزمون عملی آن از 77 بیشتر گردد تا شرط صدور گواهینامه تامین شود. 

11- پس از قبولی در آزمون باید هزینه صدور گواهینامه به مبلغ 30000 ریال توسط کار آموز به حساب سازمان فنی و حرفه ای واریز گردد.

12- برای ساکنین شهر اصفهان گواهینامه پس از صدور از طریق پست به آدرس دانشجو ارسال می گردد و سایرین باید پس از استعلام صدور گواهینامه شخصا به اداره آزمون شر اصفهان واقع در خیابان هزار جریب خیابان کارگر سازمان فنی و حرفه ای اصفهان مراجعه نمایند .گواهینامه های دوره های آموزشی فشرده کوتاه مدت پس از صدور در دفتر اموزشگاه به دانشجویان تحویل می گردد.

21 اسفند 1397 نوشته شده توسط منتشرشده در فیلم آموزشی

نرم افزار PSIM یک نرم افزار قدرتمند در جهت تحلیل و شبیه سازی مدارات الکترونیک قدرت است. کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق می توانند جهت شبیه سازی طراحی های انجام شده در حوزه الکترونیک قدرت و الکترونیک صنعتی از این نرم افزار بهره گیرند همچنین شبیه سازی مدارات توسط PSIM می تواند کمک شایانی به یادگیری مفهومی دروس الکترونیک صنعتی و الکترونیک قدرت نماید. در ادامه تصاویر نمونه از نرم افزار به همراه فیلم کامل آموزش روش نصب و فعال سازی نرم افزار PSIM آورده شده است

 

شکل1 : نمونه مدار شماتیک رکتیفایر سه فاز با قابلیت اصلاح ضریب قدرت

 PSIM Schematic

 

 

شکل2: نمونه منحنی های خروجی نرم افزار شامل ولتاژ و جریان های بخش های مختلف مدار

 PSIM Simulation

 

آدرس

آدرس:
اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، ابتدای خیابان شیخ مفید
تلفن:
36639122 - 36639522 (031)
فکس:
36642104 (031)
وب سایت:
www.csieee.com
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

مجتمع آموزشی کنترل صنعت با هدف ارتقا دانش مهندسی در بین دانشجویان و مهندسان فارغ التحصیل گرایش های مختلف مهندسی برق در سال 1389 با مجوز رسمی از وزارت کار رفاه و تعاون ( سازمان فنی و حرفه ای کل کشور) و با بهره گیری از برجسته ترین مهندسان شاغل در صنایع مختلف کشور که دارای سوابق درخشان کاری و سابقه تدریس گسترده هستند از شرکت اصلی و پس از 10 سال فعالیت درخشان در صنعت کشور و با دو دپارتمان مستقل آموزشی مهندسی قدرت و اتوماسیون صنعتی منشعب گردید. در سال 1393 جهت رفع نیاز سایر رشته های مهندسی و ارائه دانش فنی روز به سایر گروه ها  دپارتمان های مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران و مهندسی معماری در این مرکز راه اندازی گردید. در حال حاضر این مرکز با برخورداری از پیشرقته ترین امکانات آماده ارائه دوره های تخصصی منطبق بر تکنولوژی روز دانیا به کلیه دانشحویان ، مهندسان و شرکت ها می باشد

شبکه های اجتماعی